Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Antalya’da tatilinize heyecan katmak için doğru adres: EXPRESS RAFTING

Antalya’da tatilinize heyecan katmak için doğru adres: EXPRESS RAFTING

Sosyal ağlarda paylaş

Antalya’da tatile gelen misafirlere yılların verdiği deneyim ile sıra dışı deneyimler sunan Express Rafting yenilenen yüzüyle karşınızda. Rafting konusunda dünya markası olan Express Rafting profesyonel ekibiyle size sunduğu tur imkânları sayesinde unutulmaz anılar yaşatıyor.

Antalya’nın doğa harikası Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisinde gürül gürül akmakta olan Köprüçay Irmağı üzerinde düzenlenen rafting turlarına katılanlar bu deneyimi yaşamayanların çok şey kaçırdığını her zaman dile getiriyor.

Konum itibariyle Express Rafting olarak bölgedeki en büyük konuma sahip olan tesis sayesinde tur boyunca rahat ve ferah bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Siz Express Rafting aracılığı ile yaptığınız rezervasyon sonrasında belirlenen tarihlerde otelinizden ya da belirlenen güzergâhlar üzerinden alınır ve tur bitiminde tekrar aynı noktaya bırakılırsınız. Alanya, Manavgat, Side, Belek, Kemer, Antalya’dan transfer imkânı bulunabilirsiniz.

Eğer rafting sizi kesmediyse tur seçeneklerimiz arasında Jeep rafting & ATV rafting imkanları da sunmaktayız. Jeep safari turlarında kapasitesi on kişiye kadar varan araçlarımızla sunduğumuz hizmet sayesinde eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bu tarz bir etkinlik için 4X4 Land Rover Defender, D2 Belgeli ve Sigortalı arazi araçları kullanmaktayız.

Güzergah üzerinde Toros Dağları, Roma Köprüleri, su kemerleri, antik kalıntılar görülüp eşsiz manzarada doğa harikası yerler izlenebilir.

Express Rafting’in yeni sistemiyle www.expressrafting.com üzerinden dilediğiniz zaman online rezervasyon yaptırabilir. Ayrıca ödemenizi de rahatlıkla sistem üzerinden yapabilirsiniz.

Express Rafting Hakkında

2017 sezonu başlangıcına kadar PRESTİGE RAFTİNG olarak sürdürdürdüğümüz rafting hizmetlerini yeni sezona girer iken EXPRESS RAFTİNG olarak devam ettireceğiz

Yılların verdiği tecrübeye de dayanarak hizmet kalitesini yükselterek rafting sektörüne yeni destinasyonlar ekledik.

Rafting

Jeep & Rafting

Buggy & Rafting

Süper combo

Quad & Rafting

Jeep & Rafting & Buggy

Jeep & Rafting &  Quad

RAFTİNG

Rafting,7’den 70 e yüzme bilen ve bilmeyen  sağlık sorunu olmayan herkesin deneyebileceği ve ömründe en az bir kez mutlaka denemesini tavsiye ettiğimiz, eğlenceli, ve heyecanı yüksek günlük bir doğa turudur… Rafting sayesinde, kendinizi yemyeşil doğa harikası bir kanyonun  ortasında akıp giden,serin buz gibi azgın sulara bırakıp bunaltıcı sıcak havadan biraz olsun uzak kalıp ruhunuzu dinlendirip yenileyebilirsiniz.


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?