Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Antalya Erasta’da okul öncesi fırsatlar

Antalya Erasta’da okul öncesi fırsatlar

Sosyal ağlarda paylaş

Yeni eğitim-öğretim yılına başlamadan önce çocukların ilgiyle takip edeceği ve katılacağı “Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” müzikali 23-24 Eylül’de Erasta AVM’de gerçekleşecek.

Erasta Antalya sizi ve çocuklarınızı, temel kırtasiye ihtiyaçlarının bulunduğu hediye çarkının da çevrileceği eğlenceli etkinliğe davet ediyor.

Sonbahar’a girdiğimiz Eylül ayında, çocuklar için iki yeni etkinlik ile programlarına devam eden Erasta AVM,ayrıca ziyaretçilerine fırsatlar da sunuyor.

Antalya Erasta’da okul öncesi fırsatlar

16-17 Eylül tarihlerinde AVM içine kurulacak hediye çarkı oyununda; kırtasiye malzemelerinden müzik enstürmanlarına, boyama setlerinden okul çantasına, su mataralarından beslenme çantalarına kadar birçok seçenek mevcut.

Etkinliğe katılabilmek için 9-17 Eylül tarihleri arasında aynı günde toplamda 150 TL alışveriş yapan ziyaretçiler eğlencenin tadına doyacak.

Sağlık Bakanlığı tarafından desteklenen “Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” müzikali ise 23-24 Eylül tarihlerinde saat 19:00’da Antalya Erasta AVM’de ücretsiz gerçekleşecek. Sağlık Bakanlığı’nın, obezite ile mücadele kapsamında sürdürdüğü çalışma, çocuk ve gençlere yönelik sağlıklı yaşamın teşvikini amaçlıyor. 6-12 yaş arasındaki çocukların farkındalıklarını artırmaya yönelik sahnelenecek olan müzikal için herhangi bir ücret ödemesi olmayacak.


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?