Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Antalya Kozmik Semineri: Igor Andreev Türkiye’de

Antalya Kozmik Semineri: Igor Andreev Türkiye’de

Sosyal ağlarda paylaş

Sağlıklı bir enerji, başarılı ve uyumlu bir hayatın anahtarıdır. Kozmo İyileştiriciler Akademi Kurucusu Igor Andreev Türkiye’de. 3-4-5 Nisan tarihlerinde Realite Gelişim’de gerçekleşecek olan seminere katılmak için bu makaleyi okumanızda fayda var çünkü böylesine bir semineri sizlere en net şekilde anlattık.

Yaptığınız tüm enerji çalışmalarına rağmen çözülemeyen karmalarınızı, üzerinden negatif enerjilerini atamadığınız kişileri ve olayları, enerjinizi sömüren sosyal vampirleri, dengesiz ikili ilişkilerinizi, bitmek bilmeyen ve tekrarlayan ağrılarınızı, sürekli aynı sorunun önünüze çıkmasını, fiziksel, zihinsel, duygusal hastalıklarınızı; kısacası ruhsal tekamül yolunda sizin ayağınıza dolaşan, sizi yavaşlatan, zihninizi karıştıran her şeyi geride bırakıp yolunuza daha sağlıklı bir enerji ile devam etmenin zamanı geldi ÇÜNKÜ Kozmo İyileştiriciler Akademi ile bu MÜMKÜN.

Antalya Kozmik Semineri: Igor Andreev Türkiye'de
Antalya Kozmik Semineri: Igor Andreev Türkiye’de

Şimdiye kadar etrafımızda “kozmik enerji”ye dair öğrendiğimiz tekniklerle kendimizi ya da etrafımızdakileri iyileştirdik ve iyileştirmeye devam ediyoruz. 42 farklı kanaldan oluşan “kozmik enerji sistemi” bizlere birçok fiziksel, zihinsel ve duygusal hastalıklarla mücadele edip iyileştirme konusunda yardımcı oldu ve yardımcı olmaya devam ediyor.

Ruhsal planında kendini şifa yapma yolunda bulanların “kozmik enerji” ile tanıştıktan sonra hayatlarında bir dönüm noktası olduğu bilgisi ortada ve bu enerji sistemleri bize tahmin edebileceğimiz sınırların ötesinde imkanları sunuyor.

Kozmo İyileştiriciler Akademi’nin kurucusu Igor Andreev şimdi yükselen frekansınızı daha da yükseltmek ve sizlere yardımcı olacak diğer bilgiler ve uygulamalar için Türkiye’ye geliyor.

Antalya’da 1-5 Nisan arasında gerçekleştirilecek olan Kozmo İyileştiriciler Akademi Semineri’nde Büyük Hutta, Runik Hutta, Run aktarıcılarının enerjileri, kullanım şekilleri ve hareketleri hakkında bilgilere uygulamalı bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Antalya Kozmik Semineri: Igor Andreev Türkiye'de
Antalya Kozmik Semineri: Igor Andreev Türkiye’de

KOZMO İYİLEŞTİRİCİLER AKADEMİ’NİN AMACI NEDİR?
Akademi’nin amacı, psişik saldırıların arttığı ve her geçen gün farklı şekillerde korku kanalları aracılığı ile bizleri ruhsal tekamül yolunda aşağı çeken unsurları da göz önünde bulundurarak insan sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmek ve geliştirmek için enerji metotlarını kullanabilen, aynı zamanda bu bilgi ışığını tüm dünyaya tanıtan nitelikli öğretmenler yetiştirmektir.

KAZANIMLAR NELERDİR?
Kozmo İyileştiriciler Akademi’de yetişen alan bir birey, taşıdığı yüksek frekanslı enerji ile hayata pozitif olayları çağırabilme, güçlü koruma sağlayabilme gibi toplum için önem arz eden özellikleriyle diğer bireylerden farklılık gösterir. Sağlıklı bir enerji, başarılı ve uyumlu bir hayatın anahtarıdır. Çakralarımızdaki sağlıklı enerjinin yokluğu ya da bloke olması pek çok ciddi hastalığa neden olabilir. Tıbbi ilaçlar bu hastalıkların sadece sonuçlarını ortadan kaldırabilir. Enerji bölgelerimizde varlığını sürdüren asıl sebep yok olmaz ve hastalık sürekli olarak kendini tekrar eder ve yeniler. Enerji sistemi bilgisi, bu problemi çözmek için ortaya çıkmıştır.

• Seminerde Büyük Hutta, Runik Hutta, Run aktarıcılarının enerjileri, kullanım şekilleri ve hareketleri hakkında bilgi edinebileceksiniz.
• Seminere katılan tüm kişiler bütün olası negatif programlardan(lanet, nazar, kişiler, varlıklar, kodlama gibi) özgürleşecek.
• Büyücü ve sosyal vampirlerden kendinizi nasıl koruyabileceğinize dair teorik ve uygulamalı bilgiler edineceksiniz.
• Karşı cinsle nasıl ahenkli ilişkiler kurabileceğiniz hakkında bilgi edineceksiniz.
• Atalarımızdan kalma enerjilerimizi nasıl tekrar kullanılabilir hale getirebileceğimizi öğreneceksiniz.
• Vücudumuzdaki çeşitli sistemlere dair benzersiz iyileştirme teknikleri ve ilgili teorik ve uygulamalı bilgiler kazanacaksınız. (Kardiyovasküler, sindirim sistemi, genital ve boşaltım sistemi, dolaşım sistemi, lenf sistemi gibi)
• Seminer programına Qigong ve Taoist seans ve meditasyon uygulamaları dahildir.
Seminer, kozmoenerjinin lider ismi, Etnik Psikolog, Kozmo İyileştiriciler Akademi’nin Kurucusu, Reiki Uzmanı 1998’den beri iyileştirici-şifacı olan “Dünya Fizik Uzmanı”, Rusya Geleneksel Tıp Birliği Üyesi, Hutta Büyük ve Runik Blok yaratıcısı ve geliştiricisi, Rusya Ezoterik Topluluğu Yüksek Komisyonu Üyesi IGOR ANDREEV tarafından idare edilecektir.

Not: Seminere katılmak isteyenlerin mutlaka önceden iletişime geçmesi gerekmektedir. Ön kayıt hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

İLETİŞİM:

Sezin Sezik: 0 533 938 99 67 | Necla Parlakdemir: 0 507 984 87 56


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?