Antalya Gelişim
Antalya’da ücretsiz özel okul
Sosyal Medyada Paylaş
12 Eylül 2017
Antalya Gelişim

Antalya’da ücretsiz özel okul

Sosyal ağlarda paylaş

Yeni eğitim-öğretim yılı kısmen başlarken 18 Eylül’de liselerin de açılmasıyla tam anlamıyla başlayacak olan 2017-2018 yılı için özel okul kayıtları hala devam ediyor. Antalya’da bir ilke imza atan Ayşe Şahin Eğitim Kurumları devlet teşvikli projesini hayata geçirdi.

Antalya’da ücretsiz özel okul

Gelecek için bulunmaz fırsatlar

Özel Antalya OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak Döşemaltı’nda faaliyete geçecek olan Antalya’daki devlet teşvikli özel okulun sunduğu ayrıcalıklar öğrencilerin geleceği için oldukça geniş fırsatlara sahip.

Avrupa Birliği’nde geçerli diploma

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından resmi onaylı Antalya’daki ücretsi özel okul, organiz sanayi bölgesi içindeki meslek liselerinden biri artık Antalya’da eğitim-öğretim sunacak. Hem özel hem de ücretsiz okul olması veliler ve öğrenciler tarafından oldukça cazip karşılanıyor. Ayrıca kayıt için puan şartının aranmaması da öğrencilerin başarı için önündeki engelleri kaldırıyor. Üstelik mezun olduktan sonra istihdam garantisini de veren okulun vermiş olduğu diplomaların Avrupa Birliği’nde geçerli olması ise en büyük artılarından biri olarak dikkat çekiyor.

Antalya’da ücretsiz özel okul

Eğitim ücretlerinin tamamı devlet teşvikli

Antalya’da ücretsiz özel okul için; eğitim ücretleri tamamen devlet teşviki ile karşılanırken veliler için sadece ulaşım ve yemek hizmetleri isteğe bağlı olarak alınabiliyor. Yıllık olarak belirlenen yemek ve ulaşım ücreti nakit ödemelerde 4 bin 250 TL, taksitli ödemelerde ise 4 bin 750 TL olarak belirlendi. Ayrıca Döşemaltı bölgesinde ikamet eden öğrenciler için ise bu ödemelerde 250 TL indirim sunuluyor.

Antalya’da ücretsiz özel okul

Özel Antalya OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde açılacak bölümler ise şu şekilde;

-Yenilenebilir Enerji Teknolojileri (Güneş Enerjisi Sistemleri)

-Elektrik – Elektronik Teknolojileri (Endüstriyel Makineler Bakım Onarım)

-Motorlu Araçlar Teknolojileri (Otomotiv Elektro-mekanik Sistemleri)

Antalya’da ücretsiz özel okul

Kayıt için iletişime geçebileceğiniz telefon numaraları:

05537536305 | 05537536306 | 05050200823 | 05050200813

Antalya’da ücretsiz özel okul

Ayrıca kayıt adresi olarak Antalya Valiliği’nin arka sokağında bulunan Hatem Temel Lisesi kayıt bürosuna başvuru yapabilirsiniz.

Ayşe Şahin Eğitim Kurumları Web Sitesi

Ayşe Şahin Eğitim Kurumları Facebook Sayfası

Antalya Gelişim | Eğitim


Sosyal ağlarda paylaş

ANTALYAGELISIM©2017 ANTALYA GELISIM