Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Antalya Seraphim Blueprint

Antalya Seraphim Blueprint

Sosyal ağlarda paylaş

Antalya’da Seraphim Blueprint hakkında öğrenmek istediğiniz tüm bilgilere bu yazımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Antalya Seraphim Blueprint , Antalya Seraphim Blueprint Öğretmenleri, Antalya Seraphim Blueprint , Antalya Seraphim Öğretmenleri, Antalya Seraphim Blueprint Basamakları

Öncelikle Seraphim Blueprint’i tanımlayacak olursak şöyle diyebiliriz: Seraphim Bluprint, evrendeki tüm canlıların gelişimleri ve şifalanmaları için 11 güçlü enerjinin bir grup Seraphim Meleği tarafından birleştirilerek hazırlalanmış olan sistemin adıdır.

Dünyada ilk defa bu sistemi kullananlar Atlanstis’teki rahipler ve bilim insanları olmuştur. O zamanlarda kullanılan Seraphim Öğretileri, Atlantis yok olunca unutulmuştur.

Sistemin kurucusu Seraphim Meleği aynı zamanda da sistemin koruyucusudur. Uzun süre insanlığın tekrar bu ruhani sistemi kavrayabilme olgunluğuna ulaşmasını bekleyen Seraphim Meleği, 1994 yılında Ruth rendley adındaki meditasyon öğretmeni ile yeniden bağlantıya geçti. Rendely ile bağlantıya geçen Seraphim Meleği, onu 11 enerjiye tek tek insiye etti.

Seraphim Blueprint | Melek Enerji Şifa | Ruth Rendely
Seraphim Blueprint | Melek Enerji Şifa | Ruth Rendely

Son dönemlerde Seraphim Melekleri’nin enerjisi ile büyük bir uyanış devam ederken buna ilgi duyanların sayısı da artmaktadır. Yayınlanan kitaplar ve devam eden seminerler sayesinde geçmişten gelen çok önemli sembollerin tekrar gün yüzüne çıkması da birçok mesajları barındırıyor.

Antalya’da Seraphim Semineri, Realite Gelişim tarafından sağlanabiliyor.

Toplamda altı(6) basamaktan oluşan Seraphim Blueprint ilk basamağı kişilerin hem kendilerine hem de başkalarına şifa verme yeteneğini artırıyor. İkinci, üçüncü ve dördüncü basamaklarda dünyasal bilincimizi, ruhsal bilince hazırlama süreci devam ediyor. Dördüncü, beşinci ve altıncı basamak ile ruhsal yolcuğumuzun en üst basamağına kadar yükselme yeteneğimiz artıyor.

Seraphim Blueprint Antalya
Seraphim Blueprint Antalya

Seminersürecinde her basamak inisiye şeklinde olur ve ayrıca işleyiş ile ilgili kapsamlı bilgiler verilir.

Antalya’da Seraphim Blueprint aktif olarak Realite Gelişim Merkezi’nde devam etmektedir.

Antalya’da Seraphim Blueprint Basamakları hakkında kapsamlı bilgileri de seminer boyunca öğrencilere sunan Realite Gelişim Merkezi’nde talepler doğrultusunda esnek seminer programları uygulanabiliyor.

1.Basamak | Seraphim İyileşmesi

2. Basamak | Kutsal Geometri

3. Basamak | Seraphim Manifesto

4. Basamak | Seraphim Kozmik İhtişam

5. Basamak| Seraphim ile Dünyanın İyileştirilmesi

6. Basamak | Seraphim İnayet Birlik

SEMİNER İÇİN REALİTE GELİŞİM’E BAŞVURABİLİRSİNİZ.

İLETİŞİM:

Necla Parlakdemir

+90 507 984 87 56

parlakdemirnecla@hotmail.com

 

 


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?