Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

KosmoMag Betta geliştiricisi Igor Andreev  Antalya’da

KosmoMag Betta geliştiricisi Igor Andreev Antalya’da

Sosyal ağlarda paylaş

KosmoMag Betta şifa tekniğinin geliştiricisi olan Igor Andreev, Türkiye temsilcisi Emine Karakurt’un öncülüğünde Antalya’ya konuk oldu.

Antalya’da Bilem High Class Hotel’de gerçekleştirilen toplantıda katılımcılara; KosmoMag Betta tekniği hakkında detaylı bilgilendirmeler yapıldı. Çeşitli atölye çalışmalarının da yapıldığı toplantıya Türkiye’nin farklı illerinden ve yurtdışından da katılım
sağlandı.

KOSMOMAG BETTA NEDİR?
Kosmomag Betta sistemi 2 sene önce doğdu ve çeşitli testlerden geçirildi. Bu testlerde sistemin son derece etkin, şaşırtıcı,hızlı ve net sonuçlar verdiği görüldü.

Yapılan istatistiklerde sistemin hem yakından hem uzaktan yapılan çalışmalarda %100 etkin olduğu kanıtlandı. Her problemin dönüştürücü etkileri kayıt altına alındı ve gerek uygulayıcılardan gerekse kişilerden hızlı ve güçlü sonuçlar alındığı bildirildi. Hutta’nın bir parçası olan sistem, Kosmomag Alfa ve Kosmomag Betta olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır.

KosmoMag Betta geliştiricisi Igor Andreev Antalya'da
KosmoMag Betta geliştiricisi Igor Andreev Antalya’da

KOZMOMAG EZOTERİK AKADEMİ’NİN AMACI NEDİR?
Kozmomag Ezoterik Akademi’nin amacı, günden güne artan psişik saldırıları ve her geçen gün farklı korku kanalları aracılığı ile bizleri ruhsal tekamül yolunda aşağı çeken unsurları da göz önünde bulundurarak insan yaşam kalitesini yükseltmek ve geliştirmek için enerji metotlarını kullanabilen, bu bilgi ışığını tüm dünyaya tanıtan
nitelikli kişiler yetiştirmektir.

IGOR ANDREEV KİMDİR?
Kozmoenerjinin lider ismi Igor Andreev; Etnik Psikolog, Kozmo Ezoterik Akademisi kurucusu, Reiki Uzmanı, 1998’den beri bu alanda çalışmalar yapan, “Dünya Fizik Uzmanı”, Rusya Geleneksel Tıp Birliği Üyesi, Hutta Büyük ve Runik Blok yaratıcısı ve geliştiricisi, Rusya Ezoterik Topluluğu Yüksek Komisyonu üyesidir. Başta Amerika ve Almanya olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde akademi çalışmalarına devam etmektedir.


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?