Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Sistem Yönetim sayesinde siz de artık profesyonel olun!

Sistem Yönetim sayesinde siz de artık profesyonel olun!

Sosyal ağlarda paylaş

Sistem Yönetim; Murat Baloğlu önderliğinde geliştirilmiş olan bir site yönetim panelidir. Bu panel sayesinde bir ya da birden fazla yönetmek durumunda olduğunuz siteleriniz için profesyonel bir şekilde hizmet alırsınız. Bu hizmetin size sağlayacağı birçok avantaj vardır. Şimdi gelin bu avantajlara birlikte göz atalım.

Öncelikle; sistemin kurucusu olan Murat Baloğlu’nun çalışma prensibi, “Kaliteli iş, iyi sonuç getirir” olduğu için bu yolda kendisine kurduğu ekibin de bu şekilde hareket etmesi için gayret göstermektedir. Bu doğrultuda atılan her adımda görüşülen her müşteri için öncelikle onların sorunlarına kalıcı çözümler bulmak için emek verilmektedir. Bu kıstaslara dikkat edilince de memnuniyet öncelikli olması tercih sebebidir.

Şirketin sloganı web sitesinde, “Kaliteli ve özgün bir sisteme ihtiyacınız varsa aradığınız çözümü sunuyoruz” şeklinde geçtiği için özgünlük açısından da bakıldığında gerçekten size özel bir panel ve tasarım sunulması ayrıca bir avantaj sağlıyor. Bu durumda hem kaliteli, hem özgün hem de kalıcı çözümler sunan bir firma ile çalışmak işe verilen değerin ne kadar geniş olduğunu göstermektedir.

Panel içerisinde; size özel arayüz, istediğiniz modüller, hesap planlarına bağlı olmayan ön muhasebe, aidat dışında müşteriye özel hesaplar, birden fazla dil desteği gibi birçok özellik bulunmaktadır.

Sistem Yönetim, size düşük maliyetler sunarak aylık veya yıllık ödemeler olmadan tek firmanız olduğu sürece kullanım hakkı tanır. Sağladığı esneklik sayesinde ayrıca firmanıza özel tasarımlarda ve modüller de destek olur. Tüm verilerinizi kendi sunucularında barındırdığı için güven verir ve her gün otomatik yedeklemeler mutlaka yapılır. İsterseniz 5, isterseniz 50 siteniz olsun; sınırsız daire ve site ekleme yetkiniz olduğu için size özgür bir panel fırsatı sunar. Mali raporlama ve denetçiler için özel raporlama sayesinde hem hesap takibiniz hem de denetçiler için sunacağınız belgeler için kolaylık şansına sahip olursunuz. Dilerseniz özel servis modülleri de ekleyerek daha farklı hizmetler sağlayabilirsiniz. Mesela; Havaalanı transferi, temizlik servisi, çamaşır yıkama desteği, teknik servis… gibi

SİSTEM YÖNETİM AVANTAJLARI

  • DUYARLI WEB TASARIMI: Bilgisayar, Laptop, Tablet ve Cep telefonlarında rahat kullanım.
  • KREDİ KARTI İLE ÖDEME: Kredi kartı ile online aidat tahsilatı, firmanıza özel ödeme sistemleri (kendi sanal postunuz)
  • GELİR GİDER TAKİBİ: Sitelerin tüm gelir giderlerini sisteminizde tutabilirsiniz.
  • ÇOKLU DİL DESTEĞİ: Panelimiz birçok dilde hizmet vermektedir.
  • SMS ENTEGRASYONU: Panelimize çalışmakta olduğunuz SMS firmasının entegrasyonunu yaptığımızda hem siz hem de müşterileriniz haberdar olur
  • HIZLI TEKNİK DESTEK: Panelimize ait tüm sorularınızı hızla cevaplamaktayız.
  • KULLANICILARIN GİRİŞ EKRANI: Firmanıza özel tasarımlar
  • SİZE ÖZEL GÖRÜNÜM: Başka firmaların reklamları ve hizmetleri olmadan…
  • SİZE ÖZEL MODÜLLER VE RAPORLAR: Ek yaptığınız işler ve hizmetler için modüller
  • VERİ GÜVENLİĞİ: Kişisel Verilerin Korunması 6698 sayılı kanun yükümlülüğü‎ ile ilgili tüm koruma

Sistem Yönetimi keşfetmek için şimdi www.sistemyonetim.com adresini ziyaret edip detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Firma Yöneticisi Abidin Şahindokuyucu ile iletişime geçmek için lütfen +90 541 445 41 19 nolu telefonu arayınız.


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?