Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Antalya hava durumu analizi

Antalya hava durumu analizi

Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba sevgili Antalya Gelişim Platformu okuyucuları, Antalya hava durumu analizlerini sizler için inceledik ve derledik. Dört mevsimin yaşandığı güzel Antalya’da önümüzdeki pazartesi gününe kadar yağmur beklenmiyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yaptığı açıklamaya göre önümüzdeki beş günde en yüksek sıcaklık 20 en düşük sıcaklık ise 12 derece olacak.

30 Kasım 2017 (Perşembe) Antalya hava durumu raporlarına göre parçalı bulutlu olarak açıklanan raporda en yüksek sıcaklığın 20, en düşük sıcaklığın ise 12 derece olacağı nem oranının ise en yüksek yüzde 82, en düşük ise yüzde 51 olacağı açıklandı. Rüzgar kuzeybatı yönünden saatte 11 km. hızla esecek.

01 Aralık 2017 Cuma gününde en yüksek sıcaklığın yine 20 derece olması bekleniyor. En düşük sıcaklık ise 13 derece olacak. Nem oranı en düşük yüzde 57, en yüksek ise yüzde 80 olacak. Rüzgar yine kuzeybatı yönünden saatte 11 km. hızla esecek.

02 Aralık 2017 Cumartesi gününde Antalya hava durumu tahminleri en yüksek sıcaklığın 21 derece, en düşük sıcaklığın ise 14 derece olacağını öngörüyor. En düşük nem oranı yüzde 62, en yüksek nem oranı ise yüzde 81 olacak. Rüzgar aynı yönden esmeye devam ederken hızı saatte 9 km. olacak.

Antalya Hava Durumu Analizi
Antalya Hava Durumu Analizi

03 Aralık 2017 Pazar gününde ise bir önceki gün gibi en yüksek sıcaklık 21, en düşük sıcaklık 14 derece olarak açıklandı. Nem oranı ise en düşük yüzde 47, en yüksek yüzde 89 olarak açıklanırken rüzgar saatte 10 km. hızla kuzeybatı yönünden esecek.

04 Aralık 2017 Pazartesi Antalya hava durumunda yağış görünüyor ancak hava sıcaklığı yine önceki günlere yakın şekilde olacak. Hava sıcaklığı en yüksek 21, en düşük 14, nem oranı en yüksek yüzde 89, en düşük yüzde 41, rüzgar hızı ise saatte 8 km. olacak.

Bugün ve önümüzdeki 3 gün parçalı bulutlu olarak devam edecek Antalya hava durumu, pazartesi yerini gök gürültülü sağanak yağışa bırakacak.

Geçtiğimiz yıllardaki hava durumu raporlarına kıyasla bu yıl en yüksek sıcaklığın yine ortalama değerlere yakın olduğu görülürken en düşük sıcaklıkların 3 ile 8 derece aralarında olması ise dikkat çekiyor.

Antalya Gelişim Platformu, Antalya Hava Durumu Analizi Haberi


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?