Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Antalya hava durumu: Yağışlı

Antalya hava durumu: Yağışlı

Sosyal ağlarda paylaş

Antalya’da yoğun, nem oranı ve sıcaklığın yüksek olduğu yaz aylarından sonra sonbaharla birlikte havanın yumuşaması şehirdeki insanların yüzünü güldürdü. İlkokuldan bu yana yazları sıcak ve kurak, kışları ise ılık ve yağışlı iklim özelliğine sahip olan Akdeniz’in incisi Antalya için yağmurlu havalar kapıda. Ayrıntılı hava tahmin raporunu haberimizden inceleyebilirsiniz.

Antalya Hava Durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün Antalya Hava Durumu için yaptığı son açıklamalara bakacak olursak; hafta sonu gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Antalya Hava Durumu hem merkezi hem de ilçeleri etkilerken hava sıcaklığının düşmeye başlaması ise daha rahat nefes aldıracak.

Antalya Hava Durumu

Hafta sonunda pazar günü için plan yapacak olanların hava tahmin raporunda yağış için özellikle yapılan uyarıları dikkate almasında fayda var.

Antalya Hava Durumu

Önümüzdeki hafta başından itibaren yağmurlu hava yerini parçalı bulutlu bir havaya bırakacak ancak sıcaklığın düşmeye devam ettiği gözlemleniyor.

Antalya Hava Durumu

Beden ve ruh sağlığınıza mevsim geçişlerinde özellikle daha dikkat etmenizi sizlere hatırlatmak isteriz. Bulutlar ve güneş atmosferdeki havayı etkilerken siz de kendi bulutlarınızın ve güneşinizin olduğunu hatırlayıp kendi havanızı dengede tutun ki yağmurlardan kaçarken doluya tutulmayın 🙂


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?