Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Antalya Sanayi Esnafı’ndan Afrin’e dua çağrısı ve desteği

Antalya Sanayi Esnafı’ndan Afrin’e dua çağrısı ve desteği

Sosyal ağlarda paylaş

Haber  Fotoğraflar: Nevzat Karabacak

Zeytin Dalı Harekatı’nın 50’nci gününde Türk Silahlı Kuvetteleri’nin cesur Mehmetçikleri Afrin’deki operasyonlara devam ediyor. Türkiye’deki vatandaşlar ise askerlerimizi dualarıyla desteklemeyi sürdürüyor.

Antalya’nın Eski Sanayi bölgesinde 666’ncı sokaktaki esnafların bir araya gelerek lokma döktürmeleri ve askerlerimizi hatırlayıp dua etmemize vesile olmaları bir kez daha Türk Milleti’nin nerde, ne zaman, ne şekilde olursa olsun hep BİR olacağını ortaya koydu.

“AFRİN ŞEHİTLERİMİZE ALLAH’TAN RAHMET, GAZİLERİMİZE ACİL ŞİFALAR DİLERİZ” yazılı tabelaları görenler ise ellerini duaya açtı.

Sanayi Esnaf Birliği olarak “AFRİN’DE BULUNAN KAHRAMAN ASKERLERİMİZ, ŞEHİTLERİMİZ VE GAZİLERİMİZ İÇİN DULARINIZI DAİM EDİN” yazısı ise yine tekrar tekrar dualar edip göndermeyi bizlere hatırlattı.

Bizler de Antalya Gelişim Yazı Ailesi olarak; Türk Askeri’nin Afrin’e neden gittiğinin özümsenip ardından onlara güç verecek duaları daim kılıyoruz. ALLAH, Afrin’deki Mehmetçilerimizi en güzel isimleriyle taçlandırsın. AMİN

Haber  Fotoğraflar: Nevzat Karabacak


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?