Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Büyüyünce Bir Başlığı Olacak!

Büyüyünce Bir Başlığı Olacak!

Sosyal ağlarda paylaş

  •           Evet,biraz araştırdım.Nasıl yazar olunur diye,araştırmamdan belli,yazar değilim.Acaba bir yazıya nasıl başlanır?
  • Giriş-gelişme-sonuç kısmını elbette herkes biliyordur.Girişin girişi nasıl olmalı?Devamı bir şekilde gelir diye düşünüyor insan.Ya gelmezse? Girişin girişi derken, bu bayağı baba bir giriş olacak,herşeyin girişi.Bu attığım adım benim için büyük,insanlık için küçük bir adım.Çok nazlanarak,kendimi iterek,zor ikna ederek başlamak üzere olduğum ”yazarlık” tabii ki çok iddialı, yazı yazma serüveni diyelim, giriş yapabilirsem beni götüreceği yeri ben de bilmiyorum ve merak ediyorum.
  •           Anton Çehov ” vaktim olsa daha kısa yazardım” derken bana atıfta bulunmuş olmalı.Benim hiç vaktim yok,hiç te olmadı,muhtemelen de olmayacak.Nereden belli?Çünkü hala girişten önceki yerdeyim,oraya ne deniyor acaba? Vaktim olsa bulurdum ama yok.Ben hiçbir şeyi kestirmeden yapamam,pratik bir zekaya sahip olmama rağmen fiiliyatta hep sıkıntı yaşarım. Konuyu çok mu dağıttım? Evet öyle oldu galiba ama benim yazılarımı okumak konusunda irade gösterecek olanlar buna alışmalı,çünkü muhtemelen hep dağılacağım ve dağıtacağım,neyse birlikte toplarız.
  •            Unutmadım,birazdan giriyorum. Aslında başından beri lafı getirmek istediğim yeri elbette biliyorum.En önemli şeye sahibim, evet ‘O’ benim sahibim.Giriş için anahtarım var,bütün kapıları açan!Rahman ve Rahim olan Allah’ın adı.Bismillahirrahmanirrahim. Evet şimdi girdik…

Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?