Antalya Gelişim
Igor Andreev Eylül’de Türkiye’de
Sosyal Medyada Paylaş
25 Ağustos 2018
Antalya Gelişim

Igor Andreev Eylül’de Türkiye’de

Sosyal ağlarda paylaş

Rusya Kozmo İyileştiriceler Akademisi’nin kurucusu Igor Andreev 3’üncü kez Realite Gelişim’in konuğu oluyor. Andreev, KosmoMag Betta Basic Programı ve 4 kanal uyumlaması ile 22-23 Eylül tarihlerinde bizlerle buluşacak.

Bu çalışmada;

-Kosmomag Betta’nın Semineri

-Kosmomag Betta 4 kanal inisiyasyonu (uyumlaması)

-3.Göz çalışması

-Şamanik Seyahat

 

KOSMOMAG BETTA NEDİR?

KosmoMag Betta Blokları aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır.

  1. Sentez Bloğu (alan yapılarının hazırlanması için oluşturucu)
  2. Frekansların Başlangıç Bloğu
  3. Frekansların Şifa Bloğu
  4. Master Frekans Bloğu
  5. Şamanik Blok
  6. Magister Bloğu
  7. Grand Magister Bloğu

BAŞLANGIÇ BLOĞU HAKKINDA BİLGİ

KosmoMag Betta’nın başlangıç bloğundaki 4 kanalın iki temel işlevi; derin temizlik ve doldurmadır.

Temizleme işlevi; tüm çakraların ve enerji alanının derin temizliği, karmik ve ata programlarının çıkışı için başlangıç, omurgadaki enerji akışındaki ilk temizlikler, negatif programların temizlenmesi olarak işliyor.

Doldurma işlevi ise; kişinin bolluk, bereket, şans ve aşk enerjileri ile doldurulması, bilincinin yükseltilmesi ve ruhsal yolculuğunda yardımcı olması, kişiye ait olmayan enerji bağlarının kesilmesi şeklinde işliyor.

Bu enerjiler ile hem kendinize hem de başkalarına çalışabilirsiniz. Ayrıca bu frekanslar mekan ve alanların temizlenip doldurulmasında da kullanılabilir.

KOZMO İYİLEŞTİRİCİLER AKADEMİ’NİN AMACI NEDİR?

Kozmo İyileştiriciler Akademi’nin amacı, günden güne artan psişik saldırıları ve her geçen gün farklı korku kanalları aracılığı ile bizleri ruhsal tekamül yolunda aşağı çeken unsurları da göz önünde bulundurarak insan sağlığını ve yaşam kalitesini iyileştirmek ve geliştirmek için enerji metotlarını kullanabilen, bu bilgi ışığını tüm dünyaya tanıtan nitelikli öğretmenler yetiştirmektir.

IGOR ANDREEV KİMDİR?

Kozmoenerjinin lider ismi Igor Andreev; Etnik Psikolog, Kozmo İyileştiriciler Okulu’nun Kurucusu, Reiki Uzmanı 1998’den beri iyileştirici-şifacı olan “Dünya Fizik Uzmanı”, Rusya Geleneksel Tıp Birliği Üyesi, Hutta Büyük ve Runik Blok yaratıcısı ve geliştiricisi, Rusya Ezoterik Topluluğu Yüksek Komisyonu Üyesidir.

KAZANIMLAR NELERDİR?

Yaptığınız tüm enerji çalışmalarına rağmen çözülemeyen karmalarınızı, üzerinden negatif enerjilerini atamadığınız kişileri ve olayları, enerjinizi sömüren sosyal vampirleri, dengesiz ikili ilişkilerinizi, bitmek bilmeyen ve tekrarlayan ağrılarınızı, sürekli aynı sorunun önünüze çıkmasını, fiziksel, zihinsel, duygusal hastalıklarınızı; kısacası ruhsal tekamül yolunda sizin ayağınıza dolaşan, sizi yavaşlatan, zihninizi karıştıran her şeyi geride bırakıp yolunuza daha sağlıklı bir enerji ile devam etmenin zamanı geldi ÇÜNKÜ Kozmo İyileştiriciler Akademi ile bu MÜMKÜN.

Kozmo İyileştiriciler Akademi’deki bir birey, taşıdığı yüksek frekanslı enerji ile hayata pozitif olayları çağırabilme, güçlü koruma sağlayabilme gibi toplum için önem arz eden özellikleriyle diğer bireylerden farklılık gösterir. Sağlıklı bir enerji, başarılı ve uyumlu bir hayatın anahtarıdır. Çakralarımızdaki sağlıklı enerjinin yokluğu ya da bloke olması pek çok ciddi hastalığa neden olabilir. Tıbbi ilaçlar bu hastalıkların sadece sonuçlarını ortadan kaldırabilir. Enerji bölgelerimizde varlığını sürdüren asıl sebep yok olmaz ve hastalık sürekli olarak kendini tekrar eder ve yeniler. Enerji sistemi bilgisi, bu problemi çözmek için ortaya çıkmıştır.

Emine Karakurt: 0532 456 50 32

Necla Parlakdemir: 0507 984 87 56

Nevzat Karabacak: 0530 390 07 70

Not: Katılımcılara ön seans yapılacağı için mutlaka önceden tarafımıza bilgi verilmesi gerekiyor. Ön kayıt için lütfen bizi arayınız.


Sosyal ağlarda paylaş

ANTALYAGELISIM©2017 ANTALYA GELISIM