Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Hakkımızda

Sosyal ağlarda paylaş

Antalya Gelişim Platformu 2017 yılında Antalya’daki gelişim üzerine yapılan tüm çalışmaları, eğitimleri, aktiviteleri ve organizasyonları Antalya’da yaşayanlara duyurmak için kurulmuş bir mecradır.

Antalya’da gelişim üzerine gerçekleşen durumları makale, haber, fotoğraf ve videolarla sizlere ulaştırmak adına çalışmalarına devam eden Antalya Gelişim Platformu aynı zamanda kendini de sürekli geliştirmeyi hedeflemektedir.

Çağımızın geldiği noktada farkındalığın yanı sıra sürekli gelişimin olması gerektiğini savunduğumuz için bu konuda sürekli olmayı hedefliyoruz. Sizler için bilgi kirliliği yerine, temiz ve gerçek bilgilere ulaşıp bunları yine kendi süzgecimizden geçirerek size ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Bu noktada hepimiz için en değerli hazine olan geriye alınamayan ileriye sarılamayan durumları da göz önünde bulundurarak sizin vaktinizi çalmadan bilakis  size vakit kazandırmak misyonu ile işimizi yapıyoruz.

Bu anlamda gelişim adına bize sunabileceğiniz her türlü yeniliğe ve fikre açığız.

Önce kendinize sonra bize verdiğiniz değer ve önem için teşekkürler…

Antalya Gelişim Misyonu & Vizyonu
  Antalya Gelişim Misyonu & Vizyonu

Misyon;

Gelişim üzerine Antalya merkezli, Türkiye’de, Dünya’da Evren’de gelişen ve gerçekleşen bize gerekli, ihtiyacımız olan yeni bilgileri medya tüketicilerine sunmak.

Vizyon;

Misyon doğrultusunda hareket ederken genişleyen hedef kitleden geribildirimler alıp çözüm yolları sunmak. Okuyucuları “medya tüketicisi” rolünün yanında, yaratıcı ve üretken olduklarını da hatırlatmak. Tükettileri bilgileri beynin üretimi için devreye sokabileceklerini fark ettirip teorik bilgilerini tekamüllerinde pratiğe dökebilmelerine vesile olmak.

Bu doğrultularda hareket ederken dengede ve nötr kalabilmek.

AŞK ile…

UYARI: İşbu internet sitesi içerisinde yer alan herhangi bir bilgi tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler ziyaretçiyi bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir. Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlarınız için lütfen doktorunuza danışınız.

Sosyal ağlarda paylaş
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM