Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Antalya’da sanatın en modern hali

Antalya’da sanatın en modern hali

Sosyal ağlarda paylaş

Sanatın; hepimiz için aslında doğumdan ölüme her anımızda hayatımızın bir parçası olduğunu hatırlayalım. Bir eğitim almış “olmak ya da olmamak”ın dışında SANAT hayatımızın her alanında doğrudan ya da dolaylı şekilde etkili.

Sanat için doğuştan kodlanmış, genlerle gelen belli yeteneklerin dışında bir eğitim de söz konusu olmanın dışında başlı başına profesyonellik isteyen bir durum. Sanat konusunda birçok aile çocuğunun küçük yaşlarda eğitim almasını isteyip bir arayışa girdiğinde aklında soru işareti kalmaması oldukça önemlidir. Eğitim alan bireylerin ise yetenekleri doğrultusunda, onların fiziksel, zihinsel ve duygusal durumlarını da göz önünde bulundurup yaklaşım sergilemek ise ayrı bir profesyonellik isteyen durum.

Çiğdem Bulut’un öncülüğünde Antalya’da sanat eğitimi konusunda hizmet veren Antalya Modern Sanat Merkezi, saydığımız bu durumların hepsini göz önünde bulundurarak ilerlemeye devam eden Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurum olarak sanat eğitimleri vermeye devam ediyor.

Antalya Modern Sanat Kursu'nun Kurumsal Web Sitesi
Antalya Modern Sanat Kursu’nun Kurumsal Web Sitesi

Bünyesinde devlet tiyatrosu sanatçılar, devlet opera ve balesi sanatçıları, devlet senfoni orkestrası sanatçıları ve TRT kökenli spikerler ile 625 sayılı Özel Öğretim Kurumları / Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği/Özel Kurslar Tip Yönetmeliği kapsamında eğitim veren Antalya Modern Sanat, farkını her anlamda ortaya koymuş durumda.

Antalya Modern Sanat Kursu; 7’den 77’ye her yaş gurubuna drama, diksiyon, sunuculuk-spikerlik, tiyatro, sinema oyunculuğu, güzel sanatlar ve konservatuvara hazırlık bölümleri, piyano, şan, solfej, gitar, keman, bateri, yan flüt, klarnet, ney ve kurumsal hizmetlerle Antalya, Türkiye ve yurt dışında sanat eğitim kampları ile hizmet veriyor.

Antalya Modern Sanat hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için bu linke tıklayıp detaylı bilgi edinebilirsiniz…

Antalya Gelişim | Kültür & Sanat

Antalya Modern Sanat Facebook Sayfası

Antalya Modern Sanat Instagram Hesabı


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?