Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Sanatın sessiz ama başarılı boyutu

Sanatın sessiz ama başarılı boyutu

Sosyal ağlarda paylaş

Sinema sanatında dünyada dünden bugüne birçok gelişim kaydedildi. Teknoloji ile gelinen noktada ise artık düşünülen en fantastik sahneleri görüntülere aktarmak oldukça kolay. Ancak sinemanın sanat değeri boyutu dışında ticari amaçları ve gişe rekorları da göz önüne alındığında değerinden uzaklaşmış filmlerle de karşılaşmak mümkün.

Dünyadaki ünlü senarist, yönetmen ve diğer sanatçıların yanı sıra Türkiye’de de ismini dünyaya duyurmuş çok değerli sanatçılarımız var.

Bunların dışında artık internetin ve sosyal medyanın da etkisiyle video çekerek fenomen olmak bir yana dursun sanatını icra edenlerin sayısı nadirleşti.

Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde yaşayan Hakan Ünal bugüne kadar yaptığı birçok projede sessiz sedasız ilerlerken “Portakal” adlı filmiyle dünyaya adını duyurmayı başardı. Ardı ardına aldığı ödüllerle Avrupa’daki sayılı festivallerde de yerini alan Ünal hala başarılarını sürdürmeye devam ediyor.

Sinema dışında fotoğraf sanatında da farklı bakış açısıyla Instagram hesabında paylaştığı fotoğraflar gerçekten incelemeye ve değerlendirmeye açık, hakkında hikayeler yazılacak türden.

Bizler geldiğimiz şu noktada paylaştığımız fotoğrafın alacağı like sayısı, yüklediğimiz videoların izlenme oranıyla vaktimizi harcayıp bekleyişlerdeyken adını duymadığımız değerli sanatçılarımız üretmeye devam ediyor.

Ünal son projesiyle ilgili sosyal medyada yaptığı açıklamada şunları paylaştı:

“Yeni kısa filmim olan ‘Duvardaki Çatlak’ projemin dünyanın en iyi kısa projelerinin kabul edildiği Rotterdam da ilk 4 projeye seçilmesini gururla sunarım.”

Antalya Gelişim olarak Hakan Ünal’ın başarılarının devam dilerken sizlere de kısa bir sunum yapmak istiyoruz.

Hakan Ünal’ın IMDB profilini buradan inceleyebilirsiniz…

  • Hakan Ünal’ın Filmleri & Fragmanlar

Hakan Ünal’ın Youtube Kanalı’na buradan ulaşabilirsiniz…

  • Hakan Ünal’ın Instagram hesabınından birkaç fotoğraf, ayrıca profilin tamamını buradan inceleyebilirsiniz…


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?