Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Cinsellik ve kök çakradaki enerji kaçakları

Cinsellik ve kök çakradaki enerji kaçakları

Sosyal ağlarda paylaş

Dünyasal ve ruhsal bedenlerimizin tekamül yolunda ilk sınavlarını yoğunlukla kök çakradan veririz. Kök çakramız hemen üstünde bulunan sakral çakramızla ortaklaşa çalışır. Sakral çakradaki etkiler baş bölgemizdeki çakralarımızı da etkiler çünkü 2. çakramız olan sakral çakramız yaratıcılık ile alakalıdır. İkinci beyin olarak da tanımlanan bağırsak sistemimizin bulunduğu batın bölgesinde bulunan sakral çakramızın sağlığı bizim tekamül hızımızı etkiler.

Şimdi kök çakramızın sağlıklı çalışıp çalışmaması, buradan enerji kaçağımızın olup olmamasını, bunun nedenlerini, sonuçlarını ve çözümlerini inceleyelim.

Eğer kök çakramız sağlıklı çalışmıyorsa dünyasal anlamda iş, para, ilişki anlamında ayağımız takıla takıla ilerlemek durumunda kalırız ve bu da sağlıklı bir ilerleyiş olmaz. Eğer kök çakramız çok güçlü çalışıyor ve bu gücü sadece cinsel ilişkide gösteriyorsak bu da bizi dengesiz biri haline getirebilir. Çok güçlü olan kundalinin yükselmesi için arama motorlarında yapılan aramalarda karşınıza çok fazla bilgi çıkabiliyor. Ancak güvenilir olup olmadığı noktasını ayırt etmek oldukça güç. Kadim bir öğreti ve şifacılık tekniği olan direkt ilahi kanaldan aldığı güç ile terapistin(şifacının) aktarıcı olarak rol oynadığı Kozmik Enerji Sistemi ile çözümü mümkün olan dengelenme sonrası daha sağlıklı bir kundalini enerjisine sahip olmak mümkün.

Kök çakramızdan enerji kaçağımızın ya da enerji çalışımızın olduğu durumlar da söz konusu olduğu için bunu da inceleyelim. Genellikle aile, iş, akraba, ilişkilerimizde kök çakradan enerji alışverişimiz olur. Ancak bu enerji alışveriş dengesinde yaşanan herhangi bir dengesizlik kişilerin ilerleyişlerini büyük ölçüde etkiler. Fark edilen enerji kaçakları karşılıklı sorumluluk alarak dengelenebilir. Bu sorumluluk alma noktası ancak her zaman bakılan açıların tam tersinden bakıldığı zaman görülebilir. Kozmik Enerji Sistemi ile bu dengelenme de mümkün. Elbette dengelenme sonrası kişilere düşen sorumluluk ve görev dağılımlarının işleyiş süreci bunun en önemli durum olduğunu bizlere bir kez daha hatırlatıyor.

Bu enerji alışverişinin nedenleri arasında ilişkilerdeki yardımlaşma, dayanışma, desteklenme, sevgi bağı vb. duygu ve durumların olmasındandır. Bu ilişkilerde dengeli olduğu sürece sağlıklıdır. Denge bozulmaya başlarsa sonuçları öfke, nefret, kin, ayrılık vb. duygu ve durumlarla sonuçlanabilir. Böyle sonuçlansa bile çözüm mümkündür. “KOZMİK ENERJİ SİSTEMİ” nin temelinde başlangıç olarak kök çakra olduğu için bunun sistem tarafından da ne kadar önemsendiği ortadadır.

Kök çakramızda oluşan enerji kaçakları bizim dünyasal olarak topraklanma durumumuzu etkilediği için ruhsal olarak da ilerleyişimiz de aksaklıklar meydana gelir. Hatta kök çakramızdan yakın ilişkide olduklarımızın dışında çok daha fazla kişilere enerji çaldırıyorsak; bu bizi yorgun, bitkin, hasta edebilir. Bu gibi durumları yaşadığınızı fark ettiğinizde çözüm arayışına girerseniz; Kozmik Enerji Sistemi yine size yardımcı olacaktır.


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?