Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Facebook yenileniyor

Facebook yenileniyor

Sosyal ağlarda paylaş

Facebook kaydol işlemleriyle birlikte üye olabilir ve sisteme giriş yapabilirsiniz. Her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve her geçen gün kendini yenileyen Facebook’ta yenilikler bitmiyor. Kullanıcı deneyimini artırmak için türlü türlü yenilikler yapan Facebook’ta gizlilik ayarları da değişti. İşte Facebook kaydolma ve giriş işlemleri.

Facebook kaydol ve giriş yapma ( oturum açma ) işlemleri oldukça kolaydır. Hali hazırda yenilenen sistemiyle üye olmayı daha da kolaylaştıran Facebook’a birkaç adımda üye olabilir ve giriş yapabilirsiniz.

Facebook’ta neler yapabilirsiniz?

Facebook’u amacı dahilinde kullanırsanız birçok yararlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Facebook’ta arkadaşlarınızı bulabilir, sohbet edebilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Bilgi veren sayfaları takip edebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Video sayfalarını takip ederek eğlenceli videolara ulaşabilirsiniz.

Haber sayfalarını takip ederseniz son dakika haberlerine ulaşabilirsiniz.

Oyun oynayabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Etkinlikler düzenleyebilir ve kişileri davet edebilirsiniz.

Ticari amaçla kullanmak adına işletmenizin reklamını verebilir ve doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Facebook’a nasıl kayıt olunur?

Facebook’a kayıt olmak için öncelikle bir mail adresi gereklidir. Facebook üyeliği tamamen ücretsizdir ve bu uygulama her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebook’a kaydol seçenekleri için gerekli olan mail adresi bu ücretsiz adımlarda gereklidir. Maile gelen doğrulama kodları ya da linkleri hesabın aktive olması için gereklidir. Ardından belirli bilgiler siteye bildirildikten sonra üyelik işlemi tamamlanabilir. Facebook’a kaydol işlemleri işte bu kadar kolaydır. Başka bir dünyayı içinde barındıran Facebook, bugünlerde herkesin sevgilisi haline gelmiştir ve çocuklar bile bu uygulamayı kullanmaktadır.

Facebook’tan büyük gelir kapısı

Facebook son dönemde uzun süreli videolara yönelmiş durumda. Kısa süreli videolarda verilen reklamlar izleyiciyi sıkıyor ve akabinde videonun izlenme oranlarını düşürüyordu. Facebook ise istediği miktarda videolara reklam veremiyordu. Yeni proje ile sosyal paylaşım platformu, uzun süreli videolara yatırım yapmaya başladı. Bu videolar sayesinde istediği sıklıkta ve istediği uzunlukta reklamlar vermeyi hedefliyor.Şimdi ise Facebook uzun süreli videoların yanı sıra canlı yayınlara da reklam vereceğini açıkladı. Buda sosyal paylaşım platformunda daha fazla reklam göreceğimiz anlamına geliyor. Bu uygulamayı firma iki koldan yürütmeyi planlıyor. Birinci kol olarak yine kendi uzmanı olduğu Facebook internet ve mobil platformlarında faaliyet gösterecek. İkinci kol ise akıllı televizyonların smart özelliklerinden faydalanarak televizyon yayınlarına bu reklamları yerleştirmeyi planlıyor.

 


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
yenilik

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?