Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Alex Brandin, Antalya’da Realite Gelişim’e konuk oluyor

Alex Brandin, Antalya’da Realite Gelişim’e konuk oluyor

Sosyal ağlarda paylaş

Seraphim Blueprint kurucusu Ruth Rendely’nin Türkiye’deki etkin temsilcisi Alex Brandin,  Mayıs ayı programına Antalya ayağını da ekledi.

PROGRAMIN KONUSU

12 Mayıs tarihinde Antalya’ya gelecek olan Brandin’nin programında ActiSync: “Karma Sutra” atölyesi Realite  Gelişim’de düzenlenecektir.

ALEX BRANDİN, EMİNE KARAKURT’U VE ÖĞRENCİLERİNİ SEVİNDİRİYOR

Türkiye programında Antalya ayağı programını açıklaması ile başta Seraphim Blueprint’in Türkiye’deki yerel öğretmenlerini ve öğrencilerini sevindiren Alex Brandin, aynı zamanda programın herkese açık olmasıyla tüm şifacıları ve bu çalışmaları takip eden sevgili dostları sevindirdi. Brandin’in ActiSync Atölye çalışmalarından olan “Karma Sutra” yı Antalya’da ilk kez Realite Gelişim’de sunacak olması ise katılımcıları daha da meraklandırıyor.

Emine Karakurt & Alex Brandin
Emine Karakurt & Alex Brandin

Brandin’in Antalya’daki ilk programının Emine Karakurt öncülüğünde kurulan Realite Gelişim’de olacak olması ise Karakurt’u ve öğrencilerini daha çok heyecanlandırdı. Karakurt, “Seraphim yolcuğunun başlangıncında bugünleri görmek de nasip oldu. Ruth Rendely’nin Türkiye’deki etkin temsilcisi Alex Brandin’i kurumumuzda ağırlamak bize gurur ve heyecan veriyor. Tüm katılımcıları hem eğitici, hem öğretici, hem de eğlendirici bir süreç bekliyor. Sevgili dostlarımızı kurumumuzda görmek istiyoruz. Rendely’e ve Brandin’e şimdiden teşekkürlerimizi sunarız” diye açıkladı.

Alex Brandin, Antalya'da Realite Gelişim'e konuk oluyor
Alex Brandin, Antalya’da Realite Gelişim’e konuk oluyor

BRANDİN ÖZEL ATÖLYELER İÇİN HEYECANLI 

Brandin, sosyal medyadan yaptığı açıklamada ise “Türkiye’de ‘ActiSync Atölyeleri’ ni tanıtmak için zamanım olacak. Bu kez “Karma Sutra” atölyesinin Türk galasını sunacağım. Birçoğunuzu görmeyi umuyorum” şeklinde çağrıda bulundu.

REALİTE SİZ’İ ÇAĞIRIYOR

Realite Gelişim olarak bu özel günde hep birlikte olmayı diliyoruz. Öğrencilerimiz de dahil herkese açık olan bu programın sizlerin heybesine güzel şeyler bırakacağına ve sizlerin de güzel şeyler alarak programı tamamlayacağınıza inanıyoruz. Sevgiyle, AŞK ile gelin 🙂

Alex Brandin, Antalya'da Realite Gelişim'e konuk oluyor
Alex Brandin, Antalya’da Realite Gelişim’e konuk oluyor

ALEX BRANDİN ANTALYA PROGRAMI

Alex Brandin; 12 Mayıs 2018 10:00-16:00 arasında herkese açık olan ActiSync: “Karma Sutra” programı ile Realite Gelişim’de katılımcılara merhaba diyecek.

DETAYLAR İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ

Necla Parlakdemir: 05079848756
Sezin Sezik: 05339389967
Nevzat Karabacak: 05303900770


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?