Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Antalya Rent a Car Araba Fiyatları

Antalya Rent a Car Araba Fiyatları

Sosyal ağlarda paylaş

Antalya Rent a Car Araba Fiyatları denince akla ilk önce Koştur Turizm gelir. Sezonluk ve kışlık ekonomik araç fiyatlarımızla Antalya’da sizlere araç kiralama konusunda her zaman büyük bir özenle yardımcı olmaya devam ediyoruz. Siz arayın biz getirelim.

Rent a Car Antalya konusunda Antalya’da birçok farklı firma, farklı araçlar ve farklı fiyatlar mevcuttur. Kiralık araç ararken genellikle öncelik aracın ekonomik olmasıdır. Çünkü kullanıcı ya da sürücü aracın onun ihtiyacını karşılamasının yeterli olduğu düşüncesine sahiptir. Sonuçta kiraladığı aracı satın almayacağı için ekonomik olması önceliktir. Ayrıca istisnai durumlar elbette vardır. Eğer kısa süreli tatiliniz ya da birkaç günlük ihtiyacınızın dışında uzun süreli kiralıyorsanız ekonomik olmasının yanı sıra diğer kriterlerde önemli hale gelmektedir. Filo kiralamalarda da bu kriterler göz önünde bulundurulur. Bunlar arasında; aracın modeli, kilometresi, bakım zamanları önem teşkil etmektedir.

Antalya Rent a Car hizmetleri konusunda uzun yıllardır Antalya’daki Portakal Çiçeği Caddesi’ndeki ofisimizde sizlere memnuniyetle hizmet sunmaya devam ediyoruz. Araç filomuzda ağırlıklı ekonomik araçların yanı sıra tercihinize göre lüks model araç çeşitliliğimiz de mevcuttur.

Ekonomik araç sınıflarımız Fiat Linea modellerinden başlamaktadır. Fiat Linea model araçlarımız gerek yakıt tasarrufu gerekse kullanış bakımından en çok tercih edilen kiralık araçlardandır. Çünkü Antalya Rent a Car Araba Fiyatları konusunda Fiat Linea’ların yaz sezonundaki fiyatları 120 TL+KDV şeklinde, kış sezonunda ise 110 TL+KDV şeklindedir.

Tüm araçlarımıza ulaşmak için www.rentacarantalya.org adresimizi ziyaret edebilir ve online rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Bizler sizin oluşturmuş olduğunuz rezervasyon doğrultusunda istediğiniz tarih aralığında istediğiniz aracın uygun olup olmadığı durumuna göre dönüş sağlıyoruz. Eğer uygunsa rezervasyonunuz bizim tarafımızdan onaylanmış oluyor. Bu noktadan sonra aracı kiralayacağınız tarihte eğer şehir dışından ya da yurt dışından gelecekseniz bize uçuş no, iniş saati vb. gibi bilgileri veriyorsunuz. Biz siz gelmeden önce alanda sizleri bekliyoruz ve aracınızı teslim ediyoruz. Şehir merkezinde Antalya Rent a Car Araba Fiyatları araştırmasından sonra bize ulaştıysanız. İsterseniz istediğiniz noktaya gelerek aracınızı teslim ediyoruz, dilerseniz ofisimize gelerek aracınızı kiralayabiliyorsunuz.

Araç kiraladıktan sonra bizim ve sizin için en önemli husus can güvenliğiniz bu yüzden araca bindiğinizde lütfen ilk işiniz emniyet kemerinizi takmak olsun. Bunu aracı binen diğer kişilerin de yapmasına özen gösteriniz. İyi günlerde görüşmek dileği ile… Koştur Turizm Ailesi olarak her zaman iyi ve keyifli sürüşler dileriz.


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?