Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Antalya ucuz araç kiralama

Antalya ucuz araç kiralama

Sosyal ağlarda paylaş

Antalya ucuz araç kiralama adresi elbette her zamanki gibi yine Koştur Rent a Car. Antalya’da uzun yıllardır sektörün gözdesi haline gelmiş olan Koştur Rent a Car geniş araç filosuyla 7 gün 24 saat dur durak bilmeden hizmet vermeye devam ediyor.

Araç kiralama günümüz koşullarında önemli ihtiyaçlar listesine girmiş durumda. Ekonomik geliri düşününce herkes araç sahibi olamıyor. Bu da beraberinde gerekli zamanlarda ve ihtiyaç halinde araç kiralamayı zorunlu hale getiriyor. Araç kiralama konusunda, kiralayıcının şartları göz önünde bulundurulduğunda elbette öncelik ekonomik araba seçimi oluyor. Antalya Rental Car araç kiralamayı farklı açılardan değerlendiriyor…

Antalya Rent a Car araç kiralama şirketleri bu hususu göz önünde bulundurarak filolarında her zaman mutlaka ekonomi sınıfı araçlar bulundururlar. Ekonomi sınıfı araçlar arasında en çok tercih edilen genellikle Fiat grubundaki otomobillerdir. Antalya Car Rental için geniş bir yelpaze söz konusudur.

Antalya ucuz araç kiralama hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını Rent a Car Antalya adresinde bulabilirsiniz. Sitemize girerek geniş araç filomuzda bulunan size uygun ekonomik ya da lüks, manuel veya otomatik modellerimiz arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Ucuz araç kiralama Antalya için doğru yerdesiniz…

Rent a Car Antalya araç kiralama konusundaki koşullarımızdan bahsedecek olursak. Öncelikle en az 2 yıllık B sınıfı ehliyetinizin olması gerekir. Mutlaka bir kredi kartı kullanıyor olmanız gerekir çünkü ödemenin bir kısmını ya da tamamını kartla ödemek durumundasınız. Kiralık araç Antalya araçlarımızdaki sigorta prosedürü yüzde 2 muafiyet şeklindedir. Yani tek taraflı ya da yüzde yüz sizin kusurlu bulunduğunuz kazalarda araç değerinin yüzde 2’lik kısmına kadar olan hasar bedeli tarafınıza aittir. Alkollü araç kullanımından kaynaklanan hasarlarda ise tüm sorumluluk aracı kiralayana aittir. Ayrıca; Antalya kiralık araç konusunda aracın kiralandığı süre içerisindeki trafik cezaları, otoyol ve köprü ücretleri, HGS geçişleri kiralayan kişiye aittir. Kiralamada şehir dışı kullanım haricindeki Antalya şehir merkezi ve ilçeleri için geçerli durumlarda kilometre sınırı bulunmamaktadır. Ayrıca drop ücreti, bebek koltuğu, navigasyon cihazı, ek sürücü, özel şoför için ekstra ücret alınmaktadır.

Artık siz de Antalya ucuz araç kiralama hakkında yeterli bilgiye sahipsiniz. Şimdi tek yapmanız gereken ihtiyacınız halinde 0532 484 8435 nolu telefondan bize ulaşarak rezervasyonunuzu yaptırmak. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?