Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Antalya’da MUHTEŞEM uçuş gösterisi

Antalya’da MUHTEŞEM uçuş gösterisi

Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye’nin şova dayalı ilk havacılık organizasyonu Eurasia Airshow başlıyor

  • Gökyüzünün yıldızları Antalya’da  şov yapacak

Dünya havacılık sektörünün enlerini Antalya’da buluşturmaya hazırlanan Türkiye’nin şova dayalı ilk havacılık fuarı Eurasia Airshow’a sayılı günler kaldı. 25-29 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya Uluslararası Havalimanı’nda gerçekleşecek organizasyonda, havacılık ekosistemine yön veren 400 dev şirket, 100’ün üzerinde ülkeden 150 sivil ve askeri delegasyon ile dünyaca ünlü akrobasi takımları da uçuş gösterileriyle boy gösterecek.

Antalya’da mhteşem uçuş gösterisi

Havacılık sektörünün küresel devlerini bir araya getirecek Türkiye’nin şova dayalı ilk havacılık organizasyonu Eurasia Airshow, 25-29 Nisan 2018 tarihlerinde turizmin başkenti Antalya’da düzenlenecek. Antalya ekonomisine de büyük katkı sağlayacak fuarda, 100’ü aşkın ülkeden 100 binin üzerinde uluslararası sektör profesyoneliyle toplamda 500 bin ziyaretçinin ağırlanması hedefleniyor.

Başta Avrupa olmak üzere uluslararası havacılık şirketleriyle Avrasya pazarının arasında yeni bir köprü kuracak Eurasia Airshow’da havayolu şirketlerinden motor üreticilerine, parça tedarikçilerinden askeri platformlara kadar havacılık ekosisteminin tüm aktörleri yer alacak. Medyacity tarafından organize edilerek Türk Hava Yolları ana partnerliğinde gerçekleşecek Eurasia Airshow, Türkiye Cumhuriyet tarihinin en büyük etkinliklerinden biri olacak.

Antalya’da mhteşem uçuş gösterisi

Dünya havacılığının yeni sahnesi Eurasia Airshow

T.C. Cumhurbaşkanlığı himayesine alınan bu dev organizasyonda ülkeler adına yapılacak milli katılımların yanı sıra dünyanın önde gelen sivil ve askeri havacılık şirketleri global markalarıyla boy gösterecek. Dubai, Singapur, Farnborough ve Paris Airshow gibi köklü havacılık organizasyonlarının ardından sektörün Avrasya’daki yeni sahnesi olacak Eurasia Airshow’da İngiltere, Rusya, İtalya, Fransa ve İran gibi pek çok ülkeden sivil ve askeri katılımlarla birlikte yerli ve yabancı yaklaşık 400 firma yer alacak.

10 milyar dolarlık iş hacmiyle Avrasya’nın Antalya’daki gözdesi olacak

Türkiye gibi Avrasya bölgesi için de bir ilk olacak Eurasia Airshow ticari ve askeri havacılık sektöründe gerçekleşecek anlaşmalar, potansiyel uçak alımları ve uçak siparişlerinin yanında binlerce yabancı ziyaretçinin oluşturacağı turizm potansiyeliyle birlikte yaklaşık 10 milyar dolarlık bir iş hacmi oluşturacak. Antalya ekonomisine 200 milyon TL’lik bir katkı sağlayacak Eurasia Airshow fuarı Türk havacılık sanayisine de her yıl 100 milyon dolarlık ek sanayi oluşturacak. Fuar kapsamında 100’ü aşkın ülkeden 500 bin ziyaretçi ağırlanacak.

Antalya’da mhteşem uçuş gösterisi

Airbus A350-1000 ilk kez Türkiye’ye geliyor

Bugüne kadar 30’dan fazla ülkede tanıtılan Eurasia Airshow’a, özellikle Rusya’dan yoğun bir katılım bekleniyor. Havacılık ekosisteminin global markalarını bir araya getirecek Eurasia Airshow’da, 150 uçuş gösterisi gerçekleşecek ve dünyada sadece bir adet olan Qatar Airways’e ait Airbus A350-1000 uçağı ilk kez Türkiye’ye gelecek.

Son dönemde özellikle Türkiye’nin savunma silahları envanterine dahil edeceği S400 füzelerinin maketleri de ilk kez fuarda sergilenecek. Yerli üretim olan Hürkuş ve Atak gibi hava araçları da dünya havacılık sektörünün vitrinine çıkacak.

İlk uçaklar geldi

Havacılığın zirvesinde yer alan ve Türkiye’de ilk kez görücüye çıkacak pek çok hava aracı da Eurasia Airshow’da yerlerini almaya başladı. AN-70 Antonov ve AN-178 Antonov uçakları da statik sergileme alanında yerlerini alan ilk uçaklar oldu. Son iki günü halka açık olacak fuarda Airbus A350-1000, Boeing 777F, MIG 29, CASA C-295M, Zivko Edge 540 ve daha birçok efsane uçak boy gösterecek.

Antalya’da mhteşem uçuş gösterisi

Almanlar kıskandı, ILA Berlin’in tarihi değişti

Yıllardır Almanya’da Mayıs ayının sonu ya da Haziran ayının ilk haftalarında düzenlenen ILA Berlin Airshow, tarihinde ilk kez etkinlik takvimini değiştirerek Eurasia Airshow ile aynı tarihte düzenlenecek. Dünya havacılık otoriteleri tarafından kıskançlık ve kasıtlı bir davranış olarak değerlendirilen bu tutuma rağmen dünya havacılık sektörüne yön veren global markalarının neredeyse tamamı Eurasia Airshow’a katılmayı seçti.

25-29 Nisan 2018 tarihlerinde Medyacity organizatörlüğünde Antalya Uluslararası Havalimanı içinde gerçekleşecek Eurasia Airshow, toplam 300 bin metrekarelik alanda, 50 bin metrekare kapalı alan, 45 chalet, 100’ü aşkın uçak için statik sergileme alanı sunacak.

Antalya’da mhteşem uçuş gösterisi

Eurasia Airshow, uluslararası sivil havacılık otoritelerini Antalya’da ağırlayacak

  • ICAO Başkanı Olumuyiwa Benard Aliu Eurasia Airshow’a katılacak

Dünya havacılık sektörünün enlerini bir araya getirecek Türkiye’nin şova dayalı ilk havacılık organizasyonu Eurasia Airshow, fuar kapsamında Uluslararası Sivil Havacılık Otoritesi ICAO Başkanı Olumuyiwa Benard Aliu’yu ağırlayacak. 25-29 Nisan tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek dev organizasyonda dünya havacılık ekosistemine yön veren şirketler, sivil ve askeri delegasyonlarla sektörün tüm profesyonelleri bir araya gelecek.

Antalya’da mhteşem uçuş gösterisi

25-29 Nisan 2018 tarihlerinde turizmin başkenti Antalya’da düzenlenecek Eurasia Airshow, Avrupa başta olmak üzere uluslararası havacılık şirketleriyle Avrasya pazarının arasında yeni bir köprü olacak. Dünyaca ünlü akrobasi timlerinin uçuş gösterilerine ve Türkiye’de ilk defa görücüye çıkacak hava araçlarına sahne olacak Eurasia Airshow havacılık sektörüne yön veren dünyaca ünlü isimleri de ağırlayacak.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından fuarı destekleyecek şekilde düzenlenecek Asya-Türkiye Sivil Havacılık Konferansı için Antalya’ya gelecek Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü Konsey Başkanı Olumuyiwa Benard Aliu Eurasia Airshow’u ziyaret edecek. Asya ülkeleri arasında havacılık alanında küresel iş birlikleri için önemli bir platform olacak konferans 23-24 Nisan tarihlerinde Eurasia Airshow’un öncesinde gerçekleşecek. Türkiye’nin turizm ve havacılık potansiyelinin tanıtımına önemli katkı sağlayacak konferansın ardından Eurasia Airshow’a yapılacak ziyaret çerçevesinde uluslararası sivil havacılık otoriteleri Türkiye’de ilk kez düzenlenecek dev organizasyonda yer alacaklar.

Türkiye’nin şova dayalı ilk uluslararası ticari ve askeri havacılık organizasyonu olacak Eurasia Airshow fuarı havayolu şirketlerinden motor üreticilerine, parça tedarikçilerinden askeri platformlara kadar havacılık ekosisteminin tüm aktörlerini Antalya’da buluşturacak. Medyacity tarafından organize edilerek Türk Hava Yolları ana partnerliğinde gerçekleşecek Eurasia Airshow, Türkiye Cumhuriyet tarihinin en büyük etkinliklerinden biri olacak. 25-29 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya Uluslararası Havalimanı içinde gerçekleşecek Eurasia Airshow, toplam 300 bin metrekarelik alanda, 50 bin metrekare kapalı alan, 45 chalet, 100’ü aşkın uçak için statik sergileme alanı sunacak.

Antalya’da mhteşem uçuş gösterisi

Eurasia Airshow, Türk Hava Yolları ana partnerliğinde gerçekleşecek.

  • Eurasia Airshow dünya havacılık sektörünü Türkiye’de buluşturacak

Havacılık sektörünün küresel devlerini bir araya getirecek Türkiye’nin şova dayalı ilk havacılık organizasyonu Eurasia Airshow, 25-29 Nisan 2018 tarihlerinde turizmin başkenti Antalya’da kapılarını açacak. Dünya havacılık ekosistemini oluşturan şirketler ve sektör profesyonellerinin buluşacağı dev organizasyon Türk Hava Yolları ana partnerliğinde gerçekleşecek.

Beş gün boyunca 100’ü aşkın ticari, sivil ve aerobatik çok uluslu uçuş gösterisine de ev sahipliği yapacak Eurasia Airshow, dünyanın önde gelen hava yolu şirketlerinin CEO’larını da bir araya getirecek. Türk Hava Yolları ana partnerliğinde düzenlenecek “Airlines CEO Summit” zirvesinde Star Allience üyesi 27 hava yolu şirketinin CEO’ları sektörün geleceğini konuşacak.

Antalya’da mhteşem uçuş gösterisi

Türkiye’nin şova dayalı ilk uluslararası ticari ve askeri havacılık organizasyonu olacak Eurasia Airshow havayolu şirketlerinden motor üreticilerine, parça tedarikçilerinden askeri platformlara, havacılık ekosisteminin tamamını Antalya’da buluşturmaya hazırlanıyor.

Türk Hava Yolları ana partnerliğinde gerçekleşecek Eurasia Airshow, Türkiye Cumhuriyet tarihinin en büyük etkinlikleri arasında yer alacak. Dubai, Singapur, Farnborough ve Paris Airshow gibi köklü havacılık organizasyonların biri olacak Eurasia Airshow, iki yılda bir tekrarlanarak dünyanın önde gelen akrobasi timlerinin uçuş gösterilerine de sahne olacak.

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’da düzenlenecek fuarda İngiltere, Rusya, İtalya, Amerika,  Fransa ve İran gibi bir çok ülkeden sivil ve askeri katılımlarla birlikte 300’ ün üzerinde firma yer alacak. Eurasia Airshow’ da havacılık meraklılarının yakından görmek istediği pek çok hava aracı da statik alanda sergilenecek.

Hava yolu CEO’ları sektörün geleceğini konuşacak

Dünyanın önde gelen hava yollarının üst düzey yöneticileri Eurasia Airshow kapsamında gerçekleştirilecek Airlines CEO Summit zirvesinde bir araya gelecek. Türk Hava Yolları – Eurasia Airshow ana partnerliği kapsamında Türk Hava Yolları tarafından Star Allience üyesi olan 27 hava yolu ve dünyanın önde gelen havayolu CEO’larına davet mektupları gönderildi.

Antalya’da mhteşem uçuş gösterisi

27 Nisan Cuma (Fuarın üçüncü günü) gerçekleştirilecek olan zirvenin konu başlıkları; Artan Uçak Yakıtı Fiyatları, Yeni Yapısal ve Motor Teknolojileri, Filoların Kısa ve Uzun Mesafe Uçuşlara Adaptasyonları, Bayrak Taşıyıcılar, Düşük Maliyetli Operatörler, Kiralık Uçaklar, Kargo Uçakları vs. Pazar Araştırması olacak.

25-29 Nisan 2018 tarihlerinde Medyacity organizatörlüğünde Antalya Uluslararası Havalimanı içinde gerçekleşecek Eurasia Airshow, toplam 300 bin metrekarelik alanda, 50 bin metrekare kapalı alan, 45 chalet, 100’ü aşkın uçak için statik sergileme alanı sunacak Eurasia Airshow 100 bini sektör profesyoneli olmak üzere yaklaşık 500 bin kişiyi ağırlayacak.

 


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?