Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Antalya’da yöresel ürünlerin adresi: YÖREMAR

Antalya’da yöresel ürünlerin adresi: YÖREMAR

Sosyal ağlarda paylaş

Mutfak kültürü denince akıllara hemen dünya mutfakları geliverir. Oysa ne de güzeldir ülkemin yöresel lezzetleri. Sizlere bugün Antalya’da bir aile tarafından işletilmekte olan YÖREMAR’ı tanıtmak istiyorum.

Yöremar Türkiye’nin birçok farklı noktasından özenle seçtiği ürünleri büyük bir titizlikle seçip tedarik ederek kendi bünyesinde sizlere sunuyor. Bu ürünlerin ortak özellikleri ise hepsinin kendi yöresine ait ve doğal olması şeklinde sıralanabilir.

Çiğ sütten peynire, ballardan doğal sirkelere, salçalardan baharatlara, pastırmalardan sucuklara, doğal arındırıcı tuzlardan bitkisel uçucu yağlara kadar aklınıza gelebilecek çok çeşitli ürün yelpazesi ile işletmenin ambiyansı da birleşince içeriden çıkasınız gelmiyor.

Antalya’nın Yeşilbahçe Mahallesi Portakal Çiçeği Caddesi üzerinde bulunan Yöremar’a ulaşmak için haritalardan yardım alabilirsiniz. Konumu son derece kolay bulunabilen bir yerde ve hijyen açısından da son derece temiz bir işletme ile karşılaşacaksınız.

Aile işletmesi olduğu için güvenle alışveriş yapabilirsiniz ve Müge Hanım sizinle son derece güzel bir şekilde ilgilenip gerçekten ihtiyacınıza yönelik ürünleri size tavsiye ediyor. Öyle geliyor ki kendisi denemediği ürünleri sizlere sunmuyor.

Instagram üzerinden @yoremar_tr adresini takip ederek güncel ürünlerden haberdar olabilirsiniz.


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
yöremar

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?