Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Güzelleştiren, gençleştiren ve masaj yapan yeşim taşı

Güzelleştiren, gençleştiren ve masaj yapan yeşim taşı

Sosyal ağlarda paylaş

Geçtiğimiz hafta Antalya’da düzenlenen “Antalya Auto & Boat Show 2018” fuarında birbirinden estetik doğal taş parçaları ile Songül Selluka’da yerini aldı.

Taş işleme sanatına devam eden Songül Selluka’nın fuara getirmiş olduğu yeşim taşları oldukça ilginç tasarımlara sahipti.

Doğal taşlara biraz meraklı olan birçok kişinin ismini duymuş olacağı yeşim taşının özü sağlık taşı olmasıdır.

Güzelleştiren, gençleştiren ve masaj yapan yeşim taşı

Genel olarak bilinenlerin dışında; sihir ve büyülerden koruyan yeşim taşı aynı zamanda mutluluk taşı olarak da anılır. Fizik, zihin ve ruh bedenimizdeki negatif enerjileri alıp dönüştürme anlamında oldukça faydalı olan taşın bir diğer özelliği ise öfke ve stres seviyemizi azaltarak bizi olası durumlara karşı gevşetmesidir. Birçoğumuz rüyalarımız konusunda belli fikirlere sahibiz, işte bu noktada güzel rüyalar görmek istiyorsanız, yeşim taşı size yardımcı olabiliyor. Bedensel ağrılara baktığımızda kabir azabı ile eşleştirilen diş ağrıları için de yeşim taşı birebir fayda sağlıyor. Göz sağlığımız için de olumlu etkileri olan ve antioksidan özelliği taşıyan yeşim taşını güzel aksesuarlarınız için de kullanabilirsiniz.

Bu özelliklerinin yanısıra kadınların cilt sağlığı ve güzelliği konusundaki hassaslıklarına da oldukça yardımcı olan yeşim taşı, kırışıklık, yaşlanma, ve selülit gibi birçok durumu onarıp düzeltebiliyor.

Güzelleştiren, gençleştiren ve masaj yapan yeşim taşı

Aşağıdaki fotoğrafta görmüş olduğunuz yeşim taşı modelleri kullanım ve taşıma açısından oldukça pratik bir şekilde tasarlanmış durumda. Farklı boy ve modellerini seçme şansı sunulmuş olan taşların tırtıklı modeli ise kullanırken meridyenleri ve cildi uyarıcı olabildiği için daha tercih ediliyor.

Güzelleştiren, gençleştiren ve masaj yapan yeşim taşı

ÖNEMLİ HATIRLATMA:
Taşlar genellikle kişilere özeldir. Eğer aldığınız taşları başka birileri kullanmak durumunda kalırsa o arada mutlaka yıkanması önemlidir. Ayrıca siz de taşınızı tekrar aldığınızda yıkamalısınız ve kısa bir sürede olsa saksıdaki toprağa ya da herhangi bir yerde toprağa değecek şekilde bırakıp temizlenmesi için niyet edebilirsiniz.

Doğal taşlar konusunda daha fazla bilgi almak istiyorsanız bize 05303900770 nolu whatsapp hattından yazabilirsiniz. Edinmek istediğiniz yeşim taşı modelini belirtmeniz yeterli olacaktır.

Not: Doğal taşlar karşılaştığınız sağlık problemlerini tamamen çözmek için kullanılamaz, doğal taşlar bu sürece sadece yardımcı olabilir. Eğer bir rahatsızlığınız ya da hastalığınız varsa mutlaka doktorunuza danışınız ve muayene olunuz. Taşları tamamlayıcı olarak özgür iradenizle ister kullanır, ister kullanmazsınız.

Sağlıklı yaşamlar 🙂

Antalya Gelişim/YAŞAM DOĞAL TAŞ HABERLERİ

 


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?