Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Kış makyajı nasıl olmalı?

Kış makyajı nasıl olmalı?

Sosyal ağlarda paylaş

Makyajınız mevsime uyum sağladığında yüzünüz mükemmel bir görünüm sağlar. Kış makyajında yüz hatları en doğal şekilde belirginleşmesi gerekiyor.

Kışın yüz bölgemiz daha solgun ve renksiz görünebilir. Bu yüzden açık renk fondöten ve pudra yerine, cilt tonunuzdan bir ton koyu fondöten kullanmak, yüzünüzdeki soluk görüntüyü ortadan kaldırır. Kış makyajı yaparken, allık ile yüzünüze renk katmayı kesinlikle atlamayın. Kış aylarında, koyu renkli allıklar yerine, şeftali ve pembe tonlarında allık tercih etmelisiniz.

Allık tonunu seçerken mutlaka rujunuzla uyumlu bir renk kullanın. Dudakların ve yanakların birbirinden çok farklı renklerde olması uyumsuzluk yaratır. Mürdüm moru, koyu bordo, uçuk pembe veya keskin kırmızı, kış aylarında görmek istediğimiz dudak renklerindendir. Koyu renk ruj kullanmak istemiyorsanız porselen gibi duru bir ten rengi ile nude dudaklar, dolgun kirpikler, ışıltılı bazlar ve aydınlatıcılar ile bu kışı daha fresh makyaj ile geçirebilirsiniz.

Kalın ve doğal görünümlü kaş modası kış aylarının da vazgeçilmez trendlerindendir. Kaşlardaki boşluklar da far ve kaş kalemleri yardımı ile giderilebiliyor.

Luxvisage Turkey kaş kalemi, benzersiz tasarımı sayesinde hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için çok uygundur. Kalem kırılmaz ve keskinleştirmesi kolaydır.

Önemli olan makyajınızın geri kalanını rujunuza göre dengelemek ve bütün halinde bir uyum yaratmaktır.

Kış makyajı için en ideal ürünleri şimdi www.luxvisage.com adresini ziyaret ederek keşfedebilirsiniz.


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?