Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Rent a Car Antalya Airport

Rent a Car Antalya Airport

Sosyal ağlarda paylaş

Rent a Car Antalya Airport için Koştur Turizm olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Antalya’nın birçok önemli noktasına yaptığımız araç teslimatlarını Antalya Havalimanı’na gelen yolcularımıza da sağlıyoruz. Antalya Havalimanı’nda İç Hatlar(Domestic), Dış Hatlar(International) Terminal 1, Dış Hatlar(International) Terminal 2 noktalarından 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Antalya Rent a Car konusunda size yardımcı olmaya hazırız.

Nasıl Çalışıyoruz?

Sizler Antalya için tatil planınızı oluştururken size en uygun aracı seçmek için Koştur Rent a Car  ya da Rent a Car Antalya sitelerimizden online rezervasyonunuzu yapıyorsunuz. Biz yaptığınız rezervasyon doğrultusunda sizin istediğiniz aracın istediğiniz tarih aralıklarındaki müsaitliğine göre rezervasyonunuzu onaylıyoruz. Daha sonra rezervasyon formunda belirtmiş olduğunuz geliş tarihiniz, uçuş numaranız, uçuş firmanız ve ineceğiniz saat bilgilerine göre sizlerle iletişime geçiyoruz. Siz Antalya’ya indiğinizde arkadaşlarımız sizinle tekrar gerekli kontağı kurduktan sonra hangi terminalden indiyseniz sizleri o terminalden alıyoruz. Bu noktada yanınızda bulundurmanız gereken şeyler; pasaport, kimlik, ehliyetiniz ve kredi kartınız. Sizden almış olduğumuz bu belgelerle sözleşme formunuzu  dolduruyoruz. Ardından aracın içini ve dışını beraber kontrol ettikten sonra sözleşmeyi imzalıyorsunuz ve biz de sizi uğurluyoruz.

Tatiliniz boyunca aracınızla ilgili yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda 7/24 +905324848435 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Rent a Car Antalya Airport adresimizden de bize ulaşabilirsiniz. Antalya Rent a Car konusunda size yardımcı olmaya hazırız.

Tatil dönüşümüzde araç teslimini nasıl yapıyoruz?

Tatil dönüşünüzde araç teslimi için siz bize hangi terminalden saat kaçta döneceğinizi bildiriyorsunuz. Biz de döneceğiniz tarih ve saatte o terminalde sizi bekliyoruz. Aracı kontrol ettikten sonra teslim alıyoruz ve sizi uğurluyoruz.

Eğer aracı kiraladığım tarihlerde trafik cezası yazılmışsa ne oluyor?

Aracı sizin kiraladığınız tarih aralığında yani tatiliniz sırasında eğer hız sınırından, yanlış parktan ya da benzeri durumlardan dolayı herhangi bir trafik cezası yazılmışsa bu bize daha sonradan ulaşıyor. Biz de böyle durumlarda öncelikle sizi bilgilendiriyoruz ve cezayı size ibraz ediyoruz. Sizin bu noktada yapmanız gereken ise cezayı ödemek oluyor. Çünkü sözleşmelerimizde de belirttiğimiz gibi aracı kiraladığınız tarih aralıklarından yazılan trafik cezalarından tamamen siz sorumlusunuz.

Otoban geçişleri bize mi ait?

Araç kiraladığınız süre boyunca yapmış olduğunuz otoban geçişlerini ödemekte yine aynı şekilde sizin sorumluluğunuzdadır. HGS ile geçiş yaptığınız noktalarda geçişlerinizi not etmeniz gerekir. Araç tesliminde bu geçişleri bize bildirerek ödemek durumundasınız.

Bizler Koştur Turizm olarak size Rent a Car Antalya Airport konusunda her zaman hizmet vermeye hazırız. En yakın zamanda görüşmek üzere… Antalya Rent a Car konusunda size yardımcı olmaya hazırız.


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?