Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Yeni Başlayanlar İçin Makyaj İpuçları

Yeni Başlayanlar İçin Makyaj İpuçları

Sosyal ağlarda paylaş

Bu püf noktalar, sizler için bir rehber olabilir ama zamanla tecrübe kazandıkça, teknikleri kendi istekleriniz doğrultusunda değiştirebilirsiniz. LUXVISAGE TURKEY Ürünleri ile farkı yaşayabilirsiniz.

1. Cildinizi temizleyin ve nemlendirin

Makyaj yapmadan önce sabun ve suyla yıkanmış cildinize hafif miktarda bir nemlendirici losyon uygularsanız, yüzünüzde daha canlı bir görünüm elde edersiniz. Cildin losyonu emmesini bekleyin ve ardından yüzünüze baz uygulayın.

2. Makyaj bazı nasıl yapılır?

Şimdi ise bir temel hazırlayın. Bunu yapmak için ilk önce elinizin üst kısmına bir miktar açık renkli baz koyun. Sonra sadece bir damla koyu renkli baz ekleyin. Ten renginiz ile aynı tonu elde edinceye kadar karıştırın. Parmağınızla küçük miktarlarda alarak yüzün her tarafına noktalar şeklinde uygulayın. Ardından, bazı yüzünüze ve boynunuza dağıtın.

3. Göz altındaki koyu halkalar için kapatıcı kullanın

Gününüz yorgun geçmişse ve göz altlarınızda koyu halkalar varsa bunları gizlemek için kapatıcılar kullanabilirsiniz. LUXVISAGE TURKEY Blushyüzün tazelenmesine ve rahatlamasına yardımcı olur, elmacık kemiklerini vurgular ve gerekli aksanları yerleştirir.

4. Belirginleştirmek için pudra uygulayın

Toz veya kompakt bir pudra uygulayın. Bir fırça veya sünger yardımıyla dairesel hareketler yaparak pudrayı yüzünüze sürebilirsiniz.

5. Sizin için en ideal göz makyajı

  • Kaşlar- Saç renginizden iki ton daha açık bir kaş ürünü kullanın. Tüm kaşınıza uygulayarak kaşlarınızı bir miktar soluklaştırın.
  • Göz kapakları– Gölgelendirmek için farı bir fırça ile ya da parmağınızla ufak dokunuşlar yapabilirsiniz.
  • Eyeliner- Siyah göz kalemi ile gözünüzün üst kenarını çerçeveleyin. Sizin için en ideali, daha kolay olacağından göz kalemi kullanarak başlamaktır.
  • Kirpikler- Bu adımda kirpiklerinizi daha uzun ve hacimli göstermek için maskara kullanacaksınız
  • Ruj – Son olarak, makyajınızı daha gösterişli hale getirmek için dudaklarınıza mat tonları veya açık renk ruj kullanarak taze ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.

Luxvisage ürünlerini incelemek & sipariş vermek için şimdi www.luxvisageturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
luxvisageturkey makyaj

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?