Antalya'da gelişime dair her şeyi burada keşfedebilirsiniz...

Yoğurt Sanatı Yogart Antalya’da

Yoğurt Sanatı Yogart Antalya’da

Sosyal ağlarda paylaş

Geleneksel olarak hemen hemen her gün tükettiğimiz yoğurtlar ağırlıklı olarak endüstriyel yoğurtlar oluyor. Bunların yanında belirli mayalama teknikleri ile evimizde yaptığımız yoğurtları da tüketiyoruz. Millet olarak yoğurdun kültürümüzdeki yeri de ayrı elbette. Hatta yoğurdu sulandırıp ayran olarak tüketmemiz ise buna en güzel örneklerden biri olurdu.

İşte öylesine hayatımızda yer etmiş olan yoğurt için Antalya’da farklı bir konsept geliştirildi ve Yogart Yoğurt Sanatı hizmete girdi.

Yoğurt Sanatı Yogart Antalya’da

Size doğal yoğurt seçeneklerini sunup ardından özgürce süslemeniz için oluşturulan açık büfede yok yok…

Antalya Yogart Yoğurt Sanatı’na girdiğiniz andan itibaren farklı bir havası olduğunu görüyor ve hissediyorsunuz. Masaların ve koltukların kalitesinin yanı sıra konumlarının da estetik oluşu en başta sizi yakalıyor. Ardından yoğurt seçeneklerinin ve açık büfe yoğurt süsleme malzemelerinin bulunduğu bölümün temizliği ve genişliği ise ayrıca hoşunuza giderken ışıklandırmalar rahat bir şekilde seçim yapmanıza olanak sağlıyor.

İster bardakta, ister kapta hazırladığınız Yogart’larınızın ücretini öderken ise ağırlığa göre ödeyeceğiniz tutar hesaplanıyor.

Yoğurt Sanatı Yogart Antalya’da

Genç girişimci ruhunun her köşeye yansıdığı Antalya Yogart Yoğurt Sanatı’nı siz de keşfetmek için aşağıdaki fotoğraf ve linkleri inceleyebilirsiniz.

Yogart Instagram’da

Yogart Facebook’da 

www.yogart.com

Keyifli Yogart’larınız olsun 🙂

 


Sosyal ağlarda paylaş
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?